Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Dalmore 18 yo

Rescue, 28. 04. 2013 15:31 (10087)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Aroma:Sladké, plné, citrusy, které přecházejí do hrozinek, nádherně uhlazené
Chuť:I zde jsou dominujcí sladké a osvěžující citrusy s vanilkovým nádechem. Chuť je plná, krásná, uhlazená...
Dozvuk:Dlouhý, postupně se rozvíjející do příjemné sladkosti a lehké kořenitosti
Shrnutí:Ochutnáváno na WF 2013 mezi prvními kousky na této úžasné akci. Stejně jako Dalmore 15 i tento Dalmore mě nadchnul. Je to nádherná, plná, bohatá whisky…
Barva:+2
Alkohol:43 %


Nethar, 28. 04. 2015 23:17 (19715)

Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Poznámka:Whisky festival 2015 vzorek 3
Aroma:krásná sherry vůně, výrazná, bohatá
Chuť:jemná v chuti, koženě sladká
Dozvuk:kořenito-sherry-oříškový
Shrnutí:paráda, sice žádná novinka, přesto whisky, která mě hodně potěšila, ani jsem to nečekal, nejspíš je to můj vítěz festivalu, aspoň ve své sherry/sladké sekci, určitě si pořídím láhev, i když levná bohužel není
Barva:+1
Alkohol:43 %


J.K.Ch, 27. 08. 2016 19:11 (29683)

Gwc:<URL url="http://whisky.gentlemenswhiskyclub.cz/wf-2016-plnolete-krasky/">[url]<LINK_TEXT text="http://whisky.gentlemenswhiskyclub.cz/w ... te-krasky/">http://whisky.gentlemenswhiskyclub.cz/wf-2016-plnolete-krasky/</LINK_TEXT>[/url]</URL>
Aroma:Černá čokoláda, pomeranče, zralé ovoce a madle.
Chuť:Sherry, ovoce, velmi komplexní a kulatá chuť. Kde se zmíněné chutě prolínají s čokoládou, kávou, oříšky a karamelem.
Dozvuk:Mohl by být delší je v něm dle mého názoru cítit mimo příjemnou dřevitost a citrusy i štěrk.
Shrnutí:Perfektně vyvážená velmi zajímavá whisky. Která je zároveň klasikou, kterou byste neměli opomenout.


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz