Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Bladnoch 18 yo 1993 SV

kml, 11. 07. 2013 21:44 (10609)

Poznámka:pálená 1993, plněno 2011, dozrávání- hogsheads dubu.Velice dobře se pije.
Aroma:Sladké jako moučkový cukr, trávové, citrusy.
Chuť:Nasládká, cukrová, trávová, dřevitá pikantnost , citrusy.
Dozvuk:Suché a citrusové.
Shrnutí:Jedná asi doposud nejlepší co jsem z Lowland ochutnal, výborná whisky. Bohatá aroma, chuť, která mi vyhovuje.
Barva:-2
Alkohol:43 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz