kml, 11. 07. 2013 21:44 (10609)
| Poznámka: | pálená 1993, plněno 2011, dozrávání- hogsheads dubu.Velice dobře se pije. |
| Aroma: | Sladké jako moučkový cukr, trávové, citrusy. |
| Chuť: | Nasládká, cukrová, trávová, dřevitá pikantnost , citrusy. |
| Dozvuk: | Suché a citrusové. |
| Shrnutí: | Jedná asi doposud nejlepší co jsem z Lowland ochutnal, výborná whisky. Bohatá aroma, chuť, která mi vyhovuje. |
| Barva: | -2 |
| Alkohol: | 43 % |