Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Bladnoch 10 yo Sheep Label

Nethar, 11. 10. 2013 21:40 (11250)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Aroma:Parfémovitá sladkost, ale nepříliš intenzivní. Citrusy, kůže a skořicové cukroví. Lepší průměr.
Chuť:Ničím zvláštním zajímavý, mírný. Horší průměr.
Dozvuk:První dojem po polknutí je taková zvláštní pachuť, nějaký umělohmotný kouř nebo něco takového, brzy se ale přesouvá do nahořkle dřevitých tónů.
Shrnutí:Na WhiskyBase je tahle láhev hodnocená vysoko, i když pravda jenom třemi recenzenty. Na 55% se mi to nezdálo, ale 18y Bladnoch, kterého jsem kdysi láhev zpracoval, mi tedy chutnal řádově více. A to jsem si na láhev vybral taky ovečku :-)
Barva:-2
Alkohol:55 %


Duthoron, 03. 05. 2015 19:41 (19872)

Druhý vzorek na WF 2015 a poslední z Lowlandu (Glenkinchie nebyla), degustační poznámky z notýsku:

Aroma:Takové sladké, cukrové, trochu rum a snad tráva (ale tu jsem si asi vsugeroval).
Chuť:Na mě moc lehká, sladká, přechází do nějakého koření.
Dozvuk:Příjemný, ale krátký, převládá to koření (nejvíc se projevuje pepř).
Shrnutí:Není to špatná whisky, ale příliš mě nezaujala, v ostré konkurenci na WF dost zaniká.


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz