sandrider, 13. 10. 2013 22:23 (11281)
Longmorn je tady na fóru zastoupen čtyřmi plněními, přidávám páté, od Gordon & MacPhail.
| Velikost: | lahev |
| Aroma: | velmi aromatická skoro až navoněná, sladká, ovocná, jestli něco vystupuje pak to jsou pomeranče a jablka |
| Chuť: | tady dostávám co slibuje vůně - sladká, ovocná - opět pomeranče, navíc se objevuje med a trocha pepře |
| Dozvuk: | delší, citróny a lehce - ovšem příjemně - hořkne |
| Shrnutí: | Rozhodně netrhá žebříčky (třeba na WB), ale tahle whisky mi prostě sedla. Vůně je nejlepší, zbytek moc nezaostává. Už se nestáčí, nová verze má 43 %. Stále se dá koupit. |