Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Longmorn 12 yo GM

sandrider, 13. 10. 2013 22:23 (11281)

Longmorn je tady na fóru zastoupen čtyřmi plněními, přidávám páté, od Gordon & MacPhail.

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:lahev
Aroma:velmi aromatická skoro až navoněná, sladká, ovocná, jestli něco vystupuje pak to jsou pomeranče a jablka
Chuť:tady dostávám co slibuje vůně - sladká, ovocná - opět pomeranče, navíc se objevuje med a trocha pepře
Dozvuk:delší, citróny a lehce - ovšem příjemně - hořkne
Shrnutí:Rozhodně netrhá žebříčky (třeba na WB), ale tahle whisky mi prostě sedla. Vůně je nejlepší, zbytek moc nezaostává. Už se nestáčí, nová verze má 43 %. Stále se dá koupit.


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz