Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Glenturret 17 yo 1995 SV

Nethar, 20. 01. 2014 22:17 (12490)

Sudy 550 + 551.

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Aroma:Travnatá vůně, spíše výraznější, senné záchvěvy přecházejí do voňavých květin se stopami sladkosti, lipového medu.
Chuť:Sladká a nikterak zákeřná.
Dozvuk:Květinově voňavý s drobkem dřevité peprnosti.
Shrnutí:Řekl bych pěkné Highlands/Speyside, poměrně výrazné ve své přímosti, trocha nevycválanosti, divokosti, není na škodu. - Po odtajnění Glenturret, to potěší, jak je vidět, i dobré sudy se najdou. Ona není zase nějak příliš drahá na svůj věk (42 liber), což je přiměřené kvalitě, i když to jsou jen dva sudy, ale zase ředěné.
Barva:-2
Alkohol:43 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz