Marvin, 11. 08. 2014 22:01 (15432)
| Aroma: | Švestkový kompot, liči, mokré dřevo, trochu fialky a hruškový džus. |
| Chuť: | Slad a ořechy v cukru. |
| Dozvuk: | Střední, sherry, jahodový jam, koření. |
| Shrnutí: | Celkově slabší na 12letou single malt, ale o trochu lepší než standardní 12letý blend (pokud si na něj vzpomínám). |
| Alkohol: | 46 % |
Existuje nově i 14letá verze. Poslední ze vzorků od Irské sekce.