Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Balblair 1991

joy, 11. 10. 2014 15:12 (16590)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Balblair 1991 bottled 2009 (18 yo)
Velikost:vzorek
Aroma:dušené ovoce, švestkový kompot, banány, medová sladkost, sladké citrusy
Chuť:sladká, vanilková zmrzlina, oříšky, ovoce - ananas, zelená jablka, skořice
Dozvuk:středně dlouhý až dlouhý, skořice, sladkost a připálený toast (že by to byla ta rašelina, dle recenze, kterou jsem si potom někde našel?)
Shrnutí:Velice povedená whisky, dokázal bych si představit, že bych vlastnil celou láhev. Vyrovnaná a bohatá směsice vůní, chutí i povedený dozvuk
Alkohol:43 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz