joy, 11. 10. 2014 15:12 (16590)
| Balblair 1991 bottled 2009 (18 yo) | |
| Velikost: | vzorek |
| Aroma: | dušené ovoce, švestkový kompot, banány, medová sladkost, sladké citrusy |
| Chuť: | sladká, vanilková zmrzlina, oříšky, ovoce - ananas, zelená jablka, skořice |
| Dozvuk: | středně dlouhý až dlouhý, skořice, sladkost a připálený toast (že by to byla ta rašelina, dle recenze, kterou jsem si potom někde našel?) |
| Shrnutí: | Velice povedená whisky, dokázal bych si představit, že bych vlastnil celou láhev. Vyrovnaná a bohatá směsice vůní, chutí i povedený dozvuk |
| Alkohol: | 43 % |