Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Redbreast Mano a Lámh

Nethar, 11. 05. 2015 22:20 (20128)

Limitovaná edice (2000 lahví), All Sherry (first fill oloroso sudy).

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Poznámka:Whisky festival 2015 vzorek 15, den 2 vzorek 5
Body:82–90 :-)
Aroma:Výrazná, vanilková, příjemné ovoce, super. Ani snad ne nijak typicky sherryovitá, jako prostě bohatě sladká.
Chuť:sladkodřevitá
Dozvuk:vanilkově ovocně kořenitý
Shrnutí:zaujala mě hlavně parádní hlubokou vůní, i vzhledem k tomu, že zatím mě Irsko málokdy oslovilo, je tohle nepochybně jedna z jejich nejlepších
Barva:0
Alkohol:46 %


Marvin, 25. 10. 2015 15:21 (23571)

Aroma:Nugát, piškot s alkoholem, bohatá.
Chuť:Krásná - sladká, rumová pralinka, sušené brusinky.
Dozvuk:Trochu kratší, koření a dřevo, čokoláda.
Shrnutí:Výborný Redbreast, ale asi trochu mladší. Na druhou stranu tento zrál výhradně v prvně plněných sudech po sherry oloroso, takže by při větším stáří mohlo sherry už příliš dominovat. Limitovaná edice, k dostání jen pro členy klubu The Stillhouse - tj. registrované na <URL url="http://www.singlepotstill.com">http://www.singlepotstill.com</URL>.


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz