Radek, 09. 06. 2015 21:06 (20720)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Je po dešti.... pomeranče. |
| Chuť: | Sladká, ale jako by jí ten deštík splách. Nicméně je to takovej příjemnej měkoučkej polštářek. |
| Dozvuk: | Trochu mírně do hořka. |
| Shrnutí: | Málo sladká, málo výrazná.... a to má bejt jako co? |
| Alkohol: | 46 % |
J.K.Ch, 17. 07. 2019 22:27 (53175)