J.K.Ch, 28. 01. 2016 17:40 (25786)
Whisky z Highlands, která zrála po dobu 10 let v sudech z horského dubu.
| Gwc: | <URL url="https://gentlemenswhiskyclub.wordpress.com/2016/01/28/ochutnavka-v-black-stuff-olomouc/">[url]<LINK_TEXT text="https://gentlemenswhiskyclub.wordpress. ... f-olomouc/">https://gentlemenswhiskyclub.wordpress.com/2016/01/28/ochutnavka-v-black-stuff-olomouc/</LINK_TEXT>[/url]</URL> |
| Aroma: | Oříšková směs, vanilka sladkost příjemná dřevitost, náznak karamelu komplexní a velmi bohaté |
| Chuť: | Úžasná sladká, karamelová, první whisky ve které cítím houby. Dále med a výrazná ovocnost, ale chybí pro Glenmorangie typická chuť hrušky. A zázněje vanilky. Alkohol je naprosto jemný zaoblený. |
| Dozvuk: | Krém z větrníku, travnatost, ovocnost bez náznaku hrubosti nebo hořkosti. Zanechá příjemnou suchost. |
| Shrnutí: | Výborná whisky avšak cena je na můj vkus zbytečně vysoká. Ovšem, zatím je to asi nejlepší Skotská bez kouře, jakou jsem měl možnost ochutnat. |
| Alkohol: | 57,2 % |