Donald, 10. 04. 2016 10:06 (27049)
Jedná se o láhev s ovcí, 55% alkoholu
Prozatím jsem rezignoval na hledání jednotlivých chutí a vůní a whisky světem proplouvám v režimu chutná hodně/chutná/moc nechutná :) Tedy i recenze bude spíše popisem dojmů, než recenzí. Ale slíbil jsem láhev založit, tak co už..
| Body: | Body moc neřeším, ale dal bych ji něco jako 87 bodů |
| Aroma: | Nejsem sice zrovna čichač, ale za mne hodně příjemná vůně. Dokonce i žena, která whisky aroma zrovna nemusí neohrnovala nos a ráno mi nenadávala za nevymitou sklenku (jako to s oblibou dělá když popíjím kouřové kousky :lol: ) Kdybych měl hodnotit .. jaro v Lowlands... |
| Chuť: | Moje první celá láhev v sudové síle, přistupoval jsem k ní trošku s respektem, ale úplně zbytečně. Rozhodně bych netipoval tolik, dá se úplně lehce pít bez vody, což mi jako odpůrci vody ve whisky vyhovuje :oops: . Pěkně šťavnatá, žádná hořkost, dobrota |
| Dozvuk: | Díky procetům alkoholu poměrně dlouhý i na Lowland a krásně se doplńuje s tělem |
| Shrnutí: | Za mne krásně vyvážená whisky, dost mi sedla. Mimo kouř a rašelinu možná zatím nejlepší láhev. A i celkově by se mi do top 5 asi vešla. |