J.K.Ch, 18. 09. 2016 07:59 (30106)
| Gwc: | <URL url="http://whisky.gentlemenswhiskyclub.cz/ochutnavka-v-black-stuff-olomouc-7/">[url]<LINK_TEXT text="http://whisky.gentlemenswhiskyclub.cz/o ... olomouc-7/">http://whisky.gentlemenswhiskyclub.cz/ochutnavka-v-black-stuff-olomouc-7/</LINK_TEXT>[/url]</URL> |
| Aroma: | Ano jak to známe od Glenmorangie hruška a jablíčko. Lekce dřevitá stopy sherry jsou jen velmi nenápadné. |
| Chuť: | Čokoláda a koření převážně hřebíček. Hruška ani jablko z vůně se příliš neprojevují, spíše se objevuje přezrálý banán. |
| Dozvuk: | První o mě při polknutí napadlo, byl písek a opakovaně jsem se o tom ujišťoval. Písek s vanilkou a chutí jako po jablečném tabáku z vodní dýmky. |
| Shrnutí: | Slušná whisky za slušný peníz. Jsem rád, že jsem ji ochutnal, ale adeptem na láhev se nestala. |
Nethar, 27. 09. 2016 13:04 (30307)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Akce: | Whisky Festival Malá Morávka |
| Aroma: | Tak těším se na nádheru z PX sudů, ale taky to není úplně taková bomba. Jó, není to private edition, je to litrová duty free. Přijde mi slabší než Dornoch (ale šla v řadě ochutnávek po ní). Je dobře jemná, ale ne tak moc sladká jak bych si přál, spíš zase trochu lesní. |
| Chuť: | Jemná, smetanová, tady už je té sladkosti více. |
| Dozvuk: | Čokoportský (to byl teprve třetí vzorek, ale už jsem tvořil skvělá slova). |
| Shrnutí: | Dobré pití, ono na to že je to litrovka a od Glenmorangie, tak je i ta cena vlastně sympatická. Ale nějaká super bohatá bomba to není. |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 43 % |
Torrez, 24. 04. 2019 20:36 (51741)
| Velikost: | Vzorek 0,05l |
| Aroma: | Jemná, lehce ovocná, značně bourbon. Pěkná voňavka. |
| Chuť: | Sladší, zajímavá. Velmi dobře pitelná, v závěru trochu hořkosti (dřevitosti). |
| Dozvuk: | Lehká, do sladka. Slaboučce bílé víno. |
| Shrnutí: | Celkem slušná, dobře pitelná. Ale žádná velká hitparáda se nekoná. |
| Alkohol: | 43 % |