Hunter, 28. 08. 2011 21:10 (2024)
V dnešní recenzi vám představím velmi neobvyklý kousek, bez přehánění raritní záležitost, jejíž recenzi budete na internetu hledat pravděpodobně marně.Chieftain's Dalmore 1994 10Y 63.5% 0.7l je whisky, budící respekt už svou silou. Existují sice ještě silnější whisky, ale moc jich na trhu nenajdete. Celosvětově bylo toto plnění dodáno na trh v počtu pouhých 600 lahví, a ani takový Jim Murray ji ve své Whisky Bibli nemá. To, společně se skutečností, že jsem ještě od Dalmore nic neochutnal, rozhodlo při výběru.
Ale nejprve pár slov a zajímavostí o palírně Dalmore.
Dalmore (čti: dejlmó) je palírna, ležící na severu Highlands. Byla založena v roce 1839 Alexandrem Mathesonem, obchodníkem, který zbohatl na nelegálním dovozu opia z Dálného východu. Hlava jelena dvanácteráka, který je vyobrazen ve znaku, je původní znak MacKenziů, kteří byli vlastníky palírny od roku 1886. Zdrojem vody je řeka Alness. Nevšední osud postihl palírnu za I. světové války, v roce 1917 zde místo sladu začalo námořnictvo vyrábět hlubinné miny. Na této palírně jsou také zajímavé i nevšedně tvarované měděné destilační kotle z roku 1874, které slouží dodnes.
Vlastníkem palírny je od roku 2007 United Spirits (Whyte & Mackay Ltd.), a tak nepřekvapí, že část produkce se prodává v blendech pod značkou Whyte & Mackay. Tato whisky mívá bohatý charakter s mírnou chutí po sherry.
A teď už k lahvi samotné.
Chieftain's Dalmore 10Y 63.5% 0.7l
Cask No. 1393-1394
Woodtype: Hogshead
No. of Bottles: 600
Unchill-filtered natural colour
Distillation Date: November 1994
Bottling Date: August 2005
Nejprve charakteristika od prodejce:
Aroma: Intenzivní a pevné, dobře strukturované s hedvábně hebkými sladovými tóny a náznakem oloroso sherry v pozadí, jemná vůně pomeranče, marmelády a kořeněné podtóny. Chuť: Pořádný útok na vaše ústa - spíš elegantní než silný. Vyzrálé oloroso nabírá na síle s velkou harmonií. Koncentrovaná citrónová chuť uchvátí a mučí střední část vašeho jazyka. Velmi bohaté dokončení nezůstává pozadu za chutí.
A tady už vlastní zápisky z degustace.
| Aroma: | Sametová, jasně cítím kávové tóny, smetanová hebkost. Po přidání pár kapek vody káva ustupuje, buket se zjemní. |
| Chuť: | V chuti rozhodně pocítíte obrovskou sílu a štiplavost, přes ni pak bohatou smetanovost, po přidání několika kapek vody se chuť výrazně zlepší, otevře se vám další paleta těžce ovocitých chutí. |
| Shrnutí: | Tato lahev, už pro svou sílu, asi nebude pro každého, kdo si však libuje v Cask Strength, ten by nemusel být zklamán.Jedná se o nevšední kousek, který se vymyká všemu, co jsem zatím poznal.Rozhodně se otvírá velký prostor pro experimenty s přidáváním různého množství vody. |
Na whiskybase, u Murraye ani jinde jsem žádné recenze, natož hodnocení nenašel.
Hunterovo skóre je 82/100, případné mírné korekce po přechutnávkách a dalších srovnávacích testech jsou ještě možné.
Korekce - Nakonec přehodnoceno na 83/100.
Nethar, 28. 08. 2011 21:17 (2025)
Cask Strength a (pro mě nutné) experimentování s vodou, to je velké dobrodružství. Navíc k tomu takováto láhev - vypadá to skutečně exkluzivně. Shodou okolností jsem byl na WB a koukám, že HunterRomario obodoval tuhle láhev, tak pak už jsem jenom číhal tady na předpokládanou recenzi, abych si ji 20 vteřin po zveřejnění přečetl. Zdraví a děkuje věrný fanoušek :mrgreen: :lol: :handgestures-thumbupright:
Hunter, 28. 08. 2011 21:21 (2026)
:-) Trochu jsem zapomněl zmínit dochuť - bez přidání vody budou mít útlocitnější jedinci spíš pocit, že se jedná o dezinfekci útrob, ale to trochu přeháním, dá se to. :mrgreen:
Mirek, 29. 08. 2011 00:17 (2027)
A jednu mně tam nechte, ne že mně to fšecko vyslopete :D
Hunter, 29. 08. 2011 07:47 (2028)
Króča, 29. 08. 2011 13:36 (2030)
No vypadá slibně..taky jsem na ni nejednou koukal ;) Highland můžu a navíc s kapátkem si taky rozumím, takže snad zbyde i na mne, až budu zase někdy (v příštím životě :roll: ) objednávatwhisky domů :lol: Jsem rád žes ji zkusil a jako snad první (když nepočítám výrobce) ji veřejně zrecenzoval :clap:
Hunter, 29. 08. 2011 16:05 (2031)
Shargard, 06. 09. 2011 15:58 (2132)
Takovýhle dráždění chuťových buněk by mělo být trestné. Musim si nalít něco do sklenky abych se uklidnil :D
Hunter, 06. 09. 2011 19:17 (2139)
Dělám co můžu. ;) Jinak u téhle Dalmorky je zajímavé sledovat, jak se po přidání vody ukáže její nasládlá tvář. A nemusí to být kapky, tady se klidně může přidávat po malých lžičkách.
Hunter, 06. 09. 2011 19:24 (2140)
Abych to poupravil, tak ta sladkost je a´la pravý žloutkový věneček...právě přechutnávám, takže se jedná o bezprostřední dojmy ;)
Shargard, 06. 09. 2011 20:33 (2141)
Króča, 06. 09. 2011 20:45 (2144)
Já taky :P
Hunter, 25. 09. 2011 22:55 (2669)
Po delším sžívání se s touhle Dalmórkou a porovnávání s jinými kusy jsem přehodnotil z 82/100 na konečných 83/100.
Nethar, 10. 02. 2012 17:52 (5230)
Tento vzorek výjimečně nebyl testován naslepo. Během testování nebyla (výjimečně?) zraněna žádná zvířata.
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Bez vody: Čuch sem, čuch tam, je to alkoholově agresivní, musí se opatrně. Během těch pár chvil člověk stihne hořkou čokoládu, sušené jeřabiny, po čase asi fakt to suché sherry. <br/> Pár kapek vody: Sherry je výraznější, výpary nejsou tak agresivní, objevuje se zvláštní sladká nasmrádlost, se kterou jsem se už setkal u nějakého levného portského, bez vody to bylo složitější, ale lepší. Ta čokoláda už není hořká, ale sladká. <br/> Moc vody: Čekal jsem další postup směrem ke sladkosti, ale spíše to zamíří k nějaké čerstvosti, travnatosti, je tam dost znát nějaké to víno, "nahnilé seno", což je takové moje nepřesné pojmenování určité vůně, kterou zatím lépe nevystihnu, takhle mi asi voní nejlíp. |
| Chuť: | Bez vody: no čekal jsem větší masakr, dokonce se ani nedrápu po vodě, abych to zapil, ale pusu to vyžere, to se spolehněte. Sladší buchtičková nerašelinná whisky.<br/> Pár kapek vody: Extrémní whisky, jak je to silný, tak je to štiplavý, to zůstává, pár kapek to moc nezmění. <br/> Moc vody: Tady vás jistě překvapím podrobnou analýzou: připadá mi to, jako by to byla ta původní whisky, ovšem naředěná. |
| Dozvuk: | Bez vody: až po polknutí mi teprve začne vyžírat jazyk, kořenitá nahořklost. <br/> Pár kapek vody: příjemné hořké ořechy, napadly mě pečené kaštany a už se toho nezbavím. <br/> Moc vody: výrazně dřevitá, takový běžný nahořklý Speyside/Highland ocas, co asi nedokážu dostatečně dobře popsat, je to ale příjemné. Ukončí to nějakými višněmi v čokoládě nebo prostě nějakým tím likérem v čokoládě, nebo vlastně whiskou v čokoládě, nebo teda vlastě čokoládou. |
| Shrnutí: | No a teď jak to zhodnotit. Sám pro sebe: Není to zlé, ale po lahvi netoužím. Pro lidstvo a mimozemšťany: voda měla veliký vliv nejenom na aroma, jeden z největších, co jsem se kdy setkal. Proto je těžké dělat nějaké závěry. Z jednoho vzorku (i když štědrého, díky Huntere!) se nedá moc posuzovat. Celá láhev určitě poskytovala hodně prostoru k experimentování, možná to ani nestačilo. Tady se vodníci a kapavky určitě skvěle vyřádí, nádherně připravené hřiště, na tyhle experimenty doporučuju. V chuti je to silný, co bychom čekali, dozvuk se docela vykrášloval s přibývající vodou. Jestli vám cask strength nevadí či to dokonce vyhledáváte, tahle unpeated whisky vás nezklame. |
| Barva: | -1 |
| Alkohol: | 63,5 % |
Radek, 26. 09. 2013 13:33 (11015)
Tak jsem měl možnost ochutnat vzorek téhle whisky. Ano, přesně téhle. Předesílám že Cask Strength mám rád a procent se nebojím, na druhé straně na nějaké hrátky s vodou mě příliš neužije, takže.....
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Silně alkoholické, nezralé trnky. |
| Chuť: | Cukr naložený do slivovice... a jako pravá slivovice i tohle u mě vyvolává dávicí reflex. |
| Dozvuk: | Sladkej, štiplavej. |
| Shrnutí: | Njn... není to špatný, vlastně mi i chutná, problém mám s tou slivovicí, tu já opravdu nemohu. Takže kdybych to měl nějak lapidárně shrnout: je celkem dobrá, ale já z ní mám žaludek dost na vodě. |
| Alkohol: | 63,5 % |
Jenom na doplnění, ochutnával jsem i psal recenzi aniž bych věděl že už tady o téhle whisce je vlákno (to jsem zjistil až když jsem sem recenzi vkládal). Vzorek jsem ochutnal ve Whiskyterii.
Króča, 05. 02. 2014 14:32 (12687)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | NE |
| Aroma: | žloutkový řez s cukrovou polevou, troška dřevěných pilin a trochu ohořelého dřeva.. taky malinko zakouřená |
| Chuť: | alkohol dává o sobě znát ale vcelku si udržuje jakousi krémovitost |
| Dozvuk: | nasládlý a lehounce kouřový |
| Shrnutí: | krásná a zajímavá ve vůni i bez ředění.. než jsem ji zabil vodou tak mi vcelku chutnala..škoda že jsem měl jen vzorek a s vodou to přepískl jak začátečník.. mít celou láhev, tak by mi určitě netrvalo dlouho se s ní pevněji skamarádit..ochutnáno v červnu 2012 |
zombice, 07. 03. 2014 17:10 (13216)
Hurá, kromě sešítku z WF jsem našel i svoje staré poznámky a tak vás budu teď pár dní zásobovat :-) Napoprvé mi moc nesedla, vysloveně mi nevoněla kvůli masitému projevu, tak jsem to zkoušel opakovaně po delší době a poznámky jsou tak nějak směsicí. Vzoreček byl opět od Huntera, za což mu děkuju :-)
| Dalmore 1994 Chieftain's | |
| Velikost: | vzorek |
| Aroma: | bez vody: sladkost až šlehačková, bohužel i teď tam cítím to maso :-(, alkoholová, kávové bonbony<br/> s vodou: maso se ztrácí (jupí), zůstává ta krémová sladkost a bonbony, teď už je to o poznání lepší. |
| Chuť: | bez vody: ostrá, alkoholově, až pálenkovitě, ne moc příjemně nahořklá, trochu té slehačkové sladkosti<br/> s vodou: pořád ostřejší, sušší, kakaově hořký, jazyk to moc nepobírá... |
| Dozvuk: | bez vody: kratší, alkoholový jak nějaká pálenka, zase ty bonbony, dřevo<br/> s vodou: nejdřív ta hořkost, která je spíš do dřeva, pak postupně sládne a slábne. |
| Shrnutí: | Napoprvé mi vůbec nesedla, ta masová „nasmrádlost“ je něco co ve whisky nechci. Druhý pokus už lepší, ale i tak, je tohle už pro mě hranice, kdy se to neředěný pít nedá. Jinak s vodou neexperimentuju, tady jsem byl donucen, jinak mi to nechutnalo :-) Asi bych potřeboval daleko větší vzorek, abych se doexperimentoval k ideálnímu ředění. Takhle jsem trefil vůni, ale chuť pořád moc ne, resp. jazyk a patro asi spálil ten vyšší alkohol už předtím, tak šlo horko těžko něco poznat. Přiznám se, že celkově zklamání, od Huntera jsem slyšel chválu, tak jsem čekal asi podvědomě víc.. |
| Barva: | -2 |
| Alkohol: | 63,5 % |