Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Bladnoch Samsara

josé, 07. 11. 2017 23:14 (39481)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Info:minimálně osmiletá, Californian red wine and ex bourbon casks
Velikost:vzorek W&GM Dresden 2017
Body:5
Aroma:výrazná suchá opálená dřevitost do gold cockova, pecková. tady je ještě navíc zvláštní smrádek - králíkárna - ale ta naštěstí odvětrá. třešňové dřevo. (b.1+/3)
Chuť:dřevitost jakou jsem čekal dle vůně. pecky a drhnoucí tmavé dřevo. lehce nakyslá ovocnost, vínovost. (b.2/4)
Dozvuk:úplně otočí. suchost mizí, překvapuje sladkostí a téměř absencí dřeva. slad, hřebíček, kousek karamelu a sušené meruňky. (b.1+/2)
Shrnutí:zaujala přechodem z chuti k dozvuku. jinak průměr. (b.0/1)
Alkohol:46,7 %


Nethar, 25. 04. 2018 13:26 (43619)

Akce:Whisky festival 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:Docela dost voňavá, ovocná, sladce příjemná, skořicová, hodně vanilková.
Chuť:Mírně dřevitá, nasládlá, pěkná.
Dozvuk:Dřevitě karamelový.
Shrnutí:Není to pecká, ale dobrý pití. Jde trochu do hořka a dřevita, ale není to za hranou. Jako starter v pohodě.
Barva:0
Alkohol:46,7 %


nidan, 29. 04. 2018 21:49 (43718)

Akce:vzorek WF 2018
Aroma:sladká, zatuchlá, alkohol, víno, pepř, hřebíček, vůně pěkná, hutná, s vodou víc vínová
Chuť:zpočátku sladká pak trpká a nakonec hořká, rychle se mění, marcipán, koření a slad
Dozvuk:střední, vínový, kořeněný, jde přes suchost do hořka a hořkost zůstává dlouho
Shrnutí:zajímavá, pěkná kombinace, škoda té hořkosti, s vodou lepší, není tak suchá. Vedle Adely je celkem narovno a tak bych volil "znovuzrozenou" Samsaru
Barva:0
Alkohol:46,7 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz