Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Dalmore 10 yo Vintage 2006

josé, 12. 11. 2017 11:40 (39615)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek W&GM Dresden 2017
Body:4+
Aroma:nasládlý A.O., med, slad a trocha citrusů. (b.1+/3)
Chuť:sladší. výrazný vliv bourbonových sudů s hořkost na hraně, jemně pikantní. vysychá. pražená slunečnicová semínka. (b.2/4)
Dozvuk:ustupuje dřevo. zůstává sladší dojem. kompotované ryngle, kokos a sušené brusinky. (b.1/2)
Shrnutí:pitelná, nasládlá a výrazně dřevitější whisky. tak na půl cesty mezi skotskou a čistým bourbonem. nijak extra nezaujala. (b.0/1)
Alkohol:46 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz