josé, 12. 11. 2017 11:40 (39615)
| Velikost: | vzorek W&GM Dresden 2017 |
| Body: | 4+ |
| Aroma: | nasládlý A.O., med, slad a trocha citrusů. (b.1+/3) |
| Chuť: | sladší. výrazný vliv bourbonových sudů s hořkost na hraně, jemně pikantní. vysychá. pražená slunečnicová semínka. (b.2/4) |
| Dozvuk: | ustupuje dřevo. zůstává sladší dojem. kompotované ryngle, kokos a sušené brusinky. (b.1/2) |
| Shrnutí: | pitelná, nasládlá a výrazně dřevitější whisky. tak na půl cesty mezi skotskou a čistým bourbonem. nijak extra nezaujala. (b.0/1) |
| Alkohol: | 46 % |