Nethar, 06. 12. 2017 15:03 (40319)
| Sud: | 4179 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Kořenitá, nasládlá, skořicová, zprvu jemná, pak zbohatne lesním ovocem, zázvor. |
| Chuť: | Tvarůžková nasmrádlost, je sýrová a vlastně i syrová. |
| Dozvuk: | Dlouhý, ostrý, dřevitě kořenitý. |
| Shrnutí: | Porovnával jsem pět Bladnochů. 22 yo normální, pak čtyři různé sudovky. Tahle skončila asi na druhém místě, ale i když je to dobrá whisky, ten styl mi prostě nesedí, nebo možná bych měl říct že mě nudí. |
| Barva: | -1 |
| Alkohol: | 55 % |
Nethar, 10. 01. 2018 13:42 (41193)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Travnatě svěží, trochu umělé nasládlosti, štiplavá dřevitost, trocha švestiček, vzadu velmi příjemná travička a kytičky. |
| Chuť: | Oříškově nahořeklá travina, vcelku ostrá. |
| Dozvuk: | Dlouhý, ostrý, dřevitě sladký. |
| Shrnutí: | Pěkná whisky, ostřejší záležitost. |
| Barva: | -1 |
| Alkohol: | 55,9 % |