Nethar, 12. 11. 2018 13:48 (47606)
| Akce: | Whisky Show London 2018 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Tak si ještě doplním mezeru ve starých Glenfarclasech. Slaďoučké sherry, dobrá, voňavá, bohatá a velmi jemná. |
| Dozvuk: | Velmi sladký dozvuk, mléčná čokoláda, kořenité jemné sherry. |
| Shrnutí: | Výborná věc, zase je to takový "dezertík pro dámy", který má určitě své místo. |
| Barva: | +1 |
| Alkohol: | 43 % |
nidan, 12. 11. 2018 14:24 (47612)
| Akce: | Whisky Show London 2018 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | krásné sherry, sladké, lehce ztuchlé, ovoce a med |
| Dozvuk: | střední sherry, plná, lehce sladová ale moc mi chutná |
| Shrnutí: | parádní věc, i na svůj věk vůbec není dřevitá, ale pěkně zakulacená, bohatá |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 43 % |