Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Longmorn 31 yo 1978 Speciality Drinks

Nethar, 14. 12. 2018 11:23 (48681)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Akce:Whisky Show London 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:Vanilka, nasládlost.
Chuť:V chuti velmi ovocná, až grainová.
Dozvuk:Vanilkovo-americko navoněné, takový suchý, až divně nasmrádlý.
Shrnutí:Hodně ovoce, vanilky, doznívá zvláštně kořenitě, jako asi bych si vybral lepší z šestice ochutnávaných na masterclass Six whiskies of the decade, ale je to takové hříšné šťourání se v tom nejlepším :-) A omlouvám se za stručné poznámky, na MC jsem sice mohl psát mnohem víc, ale tak nějak jsem si to spíš užíval, tyhle láhve už stejně nikde nenajdeme.
Barva:-1
Alkohol:58 %


nidan, 14. 12. 2018 20:05 (48729)

Akce:Whisky Show London 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:sladký, koření a.o., jablíčka, čerstvá pokosená tráva, alkohol, voda více rozvine ovoce
Chuť:jemná, sladká, ovocná, lehce popela asi ze sudu, sušší a silná
Dozvuk:střední, sušší, popel, jabka, ke konci jde do hořka
Shrnutí:vyvážená, silná, tady by se asi dalo hrát s vodou, ale za aktuální cenu okolo 15.000,- Kč škoda vody:-)
Barva:0
Alkohol:58 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz