Nethar, 14. 12. 2018 11:23 (48681)
| Akce: | Whisky Show London 2018 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Vanilka, nasládlost. |
| Chuť: | V chuti velmi ovocná, až grainová. |
| Dozvuk: | Vanilkovo-americko navoněné, takový suchý, až divně nasmrádlý. |
| Shrnutí: | Hodně ovoce, vanilky, doznívá zvláštně kořenitě, jako asi bych si vybral lepší z šestice ochutnávaných na masterclass Six whiskies of the decade, ale je to takové hříšné šťourání se v tom nejlepším :-) A omlouvám se za stručné poznámky, na MC jsem sice mohl psát mnohem víc, ale tak nějak jsem si to spíš užíval, tyhle láhve už stejně nikde nenajdeme. |
| Barva: | -1 |
| Alkohol: | 58 % |
nidan, 14. 12. 2018 20:05 (48729)
| Akce: | Whisky Show London 2018 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | sladký, koření a.o., jablíčka, čerstvá pokosená tráva, alkohol, voda více rozvine ovoce |
| Chuť: | jemná, sladká, ovocná, lehce popela asi ze sudu, sušší a silná |
| Dozvuk: | střední, sušší, popel, jabka, ke konci jde do hořka |
| Shrnutí: | vyvážená, silná, tady by se asi dalo hrát s vodou, ale za aktuální cenu okolo 15.000,- Kč škoda vody:-) |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 58 % |