Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Tamnavulin 25 yo 1992 SMoS

Nethar, 14. 12. 2018 15:09 (48705)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Akce:Whisky Show London 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:No, rozporuplné. V úplně první dojmu umělá *** (nemusím přepisovat úplně každé slovo, co jsem si poznamenal). Ale pak se trochu rozdýchá a zlepší, přijde hlavně s hodně vanilkou. Speyside ovocíčko a kytičky.
Chuť:Zdařilá, dobře nadávkovaná, koření a taková rumovost.
Dozvuk:Dozvuk jede hodně v bourbon stylu - vanilka, navoněnost, umělohmotnost.
Shrnutí:Rozporuplná. Chvilku prima klasicky ovocná, chvilku zabere až do rumova a bourbonova, ale občas taky dost umělá a prostě divná. Já vím, nějak moc zážitků na 1 cl ;-)
Barva:0
Alkohol:50,6 %


nidan, 14. 12. 2018 20:08 (48730)

Akce:Whisky Show London 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:koření, vanilka, sladkost, sherry, pěkná vůně
Chuť:ovocná, kovová, vanilka, sušší ale fajn
Dozvuk:střední, vanilka sladkokyselá
Shrnutí:zajímavá, celkem pobavila ale je značně rozvážená, asi nejhorší co tam SMoS měli, jinak vše skvělé
Barva:0
Alkohol:50,6 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz