Nethar, 14. 12. 2018 15:09 (48705)
| Akce: | Whisky Show London 2018 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | No, rozporuplné. V úplně první dojmu umělá *** (nemusím přepisovat úplně každé slovo, co jsem si poznamenal). Ale pak se trochu rozdýchá a zlepší, přijde hlavně s hodně vanilkou. Speyside ovocíčko a kytičky. |
| Chuť: | Zdařilá, dobře nadávkovaná, koření a taková rumovost. |
| Dozvuk: | Dozvuk jede hodně v bourbon stylu - vanilka, navoněnost, umělohmotnost. |
| Shrnutí: | Rozporuplná. Chvilku prima klasicky ovocná, chvilku zabere až do rumova a bourbonova, ale občas taky dost umělá a prostě divná. Já vím, nějak moc zážitků na 1 cl ;-) |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 50,6 % |
nidan, 14. 12. 2018 20:08 (48730)
| Akce: | Whisky Show London 2018 |
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | koření, vanilka, sladkost, sherry, pěkná vůně |
| Chuť: | ovocná, kovová, vanilka, sušší ale fajn |
| Dozvuk: | střední, vanilka sladkokyselá |
| Shrnutí: | zajímavá, celkem pobavila ale je značně rozvážená, asi nejhorší co tam SMoS měli, jinak vše skvělé |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 50,6 % |