Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Bladnoch 27 yo Talia

Nethar, 14. 12. 2018 16:15 (48711)

Pozor, klasická Talia je (nebo byla?) zdá se 25 yo. Tohle je verze "Celebrating 200 Years", která je 27 yo.

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Akce:Whisky Show London 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:Voňavé, jemné, příjemné. Po výborném Mortlachu SMoS jsem toho ale zase tak moc necítil, nevýrazná. V marketinštině je to "komplexní a elegantní". Pomerančové slupky, buchtička.
Chuť:Hladivá, jemná, také moc nevýrazná, karamelově nasládlá, žádná dřevitost, vodička.
Dozvuk:Doznívá také jemně a tlumeně, ovoce, buchtičky, vanilka, med.
Shrnutí:Hodně stará a hodně jemná whisky, u které si netroufám dělat z malého vzorku v pokročilé fázi degustování jednoznačný závěr. Asi by chtěla více zkoumání, v kontextu dne ale působila nudně.
Barva:0
Alkohol:43 %


nidan, 14. 12. 2018 19:41 (48722)

Akce:Whisky Show London 2018
Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Aroma:bourbonová, vanilka, sladká, travnatá
Chuť:lékořice, trpkost dřeva, hořkost.
Dozvuk:střední, sladkokyselý, americký dub a silně dřevitá
Shrnutí:Byla by asi i dobrá, nebo průměrná ale cenově je to spíš průšvih
Barva:0
Alkohol:43 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz