Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Glenturret 12 yo 2005 ANHA

josé, 02. 06. 2019 19:34 (52482)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Info:Anam na h-Alba, 17.10.2005-20.7.2018, 1st fill sherry, 168 lahví
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Body:9
Aroma:těžké, hladké. sherry nasládlost. pečené ovoce - švestky, špendlíky, rybíz, přezrálý pomeranč. ořechy, lesní med, karamel. (b.3/3)
Chuť:sušší než bych čekal. nepřeslazená sherry ovocnost. spíše vyniká dřevo, ořechy, slad. pikantní, lehce brnivé koření (skořice, badyán, zázvor). maličko kovová. (b.3+/4)
Dozvuk:sládne k povidlovému ovoci z vůně, skořice, hebké dřevo, mírná pryskyřičná větrovost a hlinitost. cibule! perník, čokoláda. bohatý, úžasný. (b.2/2)
Shrnutí:brutálně tmavá barva. sherry výluh. hezky pikantně brnivá. skvělá whisky. 57.3% bych neřekl. jo, byla pikantní, ale krásně kultivovaně. první sherry nálev je možná laciná finta, ale mně to nevadí. na zaokrouhlení (b.0+/1)
Alkohol:57,3 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz