Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

The English Whisky 11 yo 2007 NSS

josé, 16. 12. 2020 20:13 (63100)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Info:cask series 010, 10.2007-6.2020, sauternes barrel, 237 lahví
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Body:6+
Aroma:silné . lakované dřevo, karamel, kandovaná pomerančová kůra, pecky, švestky, lékořice, skořice, hrozinky, jablečný štrůdl. trochu uzavřené, škoda. (b.2/3)
Chuť:opálené dřevo, až takové goldcockovské. třešně, švestky, hrozinky. sladká, šťavnatá, výrazná. (b.3/4)
Dozvuk:výrazněji čokoláda, dřevo, sladký ovocný, švestky, hrozinky. (b.1+/2)
Shrnutí:dobrá, ovocná, šťavnatá, nasládlá. líbí se mi, zrání po sherry? dokázal bych si představit celou lahev. (b.0/1)
Alkohol:51,8 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz