Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Balblair 25 yo

Nethar, 02. 10. 2021 13:06 (68894)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Akce:Whisky Show London 2019
Aroma:Výraznější sherry než 18 yo, víc sladké, víc vanilkové, zralé ovoce, celkově výraznější.
Chuť:Sherry, čokoláda, ořechy.
Dozvuk:Rozinky, mírné ale příjemné dřevíčko a zase ta čokoláda.
Shrnutí:Nebudu se opakovat, že za ty prachy to je bohužel jen jednorázovka na vyprávění vnoučatům, ale pití to je dobré.
Barva:0
Alkohol:46 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz