Nethar, 02. 10. 2021 13:06 (68894)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Akce: | Whisky Show London 2019 |
| Aroma: | Výraznější sherry než 18 yo, víc sladké, víc vanilkové, zralé ovoce, celkově výraznější. |
| Chuť: | Sherry, čokoláda, ořechy. |
| Dozvuk: | Rozinky, mírné ale příjemné dřevíčko a zase ta čokoláda. |
| Shrnutí: | Nebudu se opakovat, že za ty prachy to je bohužel jen jednorázovka na vyprávění vnoučatům, ale pití to je dobré. |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 46 % |