Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Cameronbridge 26 yo 1992 ElD

Nethar, 07. 12. 2021 19:31 (70546)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Akce:Whisky Show London 2019
Aroma:Prim hraje jako obvykle u starých grainů vanilka, není to přeparfémované, ale hezký intenzitou uhlazené. Dortík, teplý pudink, rum.
Chuť:Hladká, jemná, ideální procenta.
Dozvuk:Hodně sladké, vanilkové, buchtičky se šodó a pepřem.
Shrnutí:26letý single grain v sudu po sherry v sudové síle 46,4? Člověk stále poznává nové dobroty.
Barva:+1
Alkohol:46,4 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz