Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Glenturret 10 yo BR

lalos, 20. 11. 2022 18:49 (74688)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

[recenze]

[vlastni=Info] Ochutnáno na maďarské whisky show. Nakouřená whisky z palírny Glenturret pod názvem Ruadh Mhor stočená pro maďarský obchod whiskynet.hu. Stáří 10 let, destilace 2012, stáčení 2022. Jedná se o single cask. Na lahvi je uvedeno jen butt, jedná se pravděpodobně o refill sherry butt. [/vlastni]

[wb]216565[/wb]

[www] https://www.bbr.com/ [/www]

[alkohol]48[/alkohol]

[barva]-1[/barva]

[vlastni=Velikost] Vzorek na whisky show Budapest [/vlastni]

[aroma] Fajn kouř, sladký a medový nádech, máslové sušenky. [/aroma]

[chut] Sladká, více kouře než ve vůni, dřevo, vanilka, trocha medu a rozinek, refill sherry sud? [/chut]

[dozvuk] Středně dlouhý, kouřový, dřevo a med. [/dozvuk]

[shrnuti] Takový fajn Highland style. Ani moc kouře, ani moc sherry, Tak to mám rád. Docela povedená whisky, díky Andrejovi za doporučení. [/shrnuti]


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz