lalos, 20. 11. 2022 18:49 (74688)
(příloha v offline verzi nedostupná)
[recenze]
[vlastni=Info] Ochutnáno na maďarské whisky show. Nakouřená whisky z palírny Glenturret pod názvem Ruadh Mhor stočená pro maďarský obchod whiskynet.hu. Stáří 10 let, destilace 2012, stáčení 2022. Jedná se o single cask. Na lahvi je uvedeno jen butt, jedná se pravděpodobně o refill sherry butt. [/vlastni]
[wb]216565[/wb]
[www] https://www.bbr.com/ [/www]
[alkohol]48[/alkohol]
[barva]-1[/barva]
[vlastni=Velikost] Vzorek na whisky show Budapest [/vlastni]
[aroma] Fajn kouř, sladký a medový nádech, máslové sušenky. [/aroma]
[chut] Sladká, více kouře než ve vůni, dřevo, vanilka, trocha medu a rozinek, refill sherry sud? [/chut]
[dozvuk] Středně dlouhý, kouřový, dřevo a med. [/dozvuk]
[shrnuti] Takový fajn Highland style. Ani moc kouře, ani moc sherry, Tak to mám rád. Docela povedená whisky, díky Andrejovi za doporučení. [/shrnuti]