Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Longmorn 25 yo

Nethar, 25. 12. 2022 14:15 (75161)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Akce:Whisky Show London 2022
Aroma:A i do třetice podobný styl. Jestli je tam navíc sherry nebo něco, nijak výrazně to neválcuje. Vanilka, koření, kytičky.
Chuť:Ale síla alkoholu je zde vyšší a to tomu sedí.
Dozvuk:Naopak v dozvuku si zase proti 18 a 23 pohorší, už to jde víc do hořkosti, ale ještě je to ok.
Shrnutí:Fajn dram. Těžko hodnotit, každá má něco, jsou to dobré whisky, charakterem "střední třída".
Barva:0
Alkohol:53 %


nidan, 27. 12. 2022 20:22 (75188)

Velikost:vzorek
Naslepo:ne
Akce:Whisky Show London 2022
Aroma:dřevo, piliny, kůře
Chuť:sladká, kořenitá, stará kůže
Dozvuk:střední, dřevo, kyselost, ovocnost
Shrnutí:o něco lepší než 23 ale celkově z této trojice je 18 nejlepší
Barva:0
Alkohol:53 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz