Nethar, 25. 12. 2022 14:15 (75161)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Akce: | Whisky Show London 2022 |
| Aroma: | A i do třetice podobný styl. Jestli je tam navíc sherry nebo něco, nijak výrazně to neválcuje. Vanilka, koření, kytičky. |
| Chuť: | Ale síla alkoholu je zde vyšší a to tomu sedí. |
| Dozvuk: | Naopak v dozvuku si zase proti 18 a 23 pohorší, už to jde víc do hořkosti, ale ještě je to ok. |
| Shrnutí: | Fajn dram. Těžko hodnotit, každá má něco, jsou to dobré whisky, charakterem "střední třída". |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 53 % |
nidan, 27. 12. 2022 20:22 (75188)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Akce: | Whisky Show London 2022 |
| Aroma: | dřevo, piliny, kůře |
| Chuť: | sladká, kořenitá, stará kůže |
| Dozvuk: | střední, dřevo, kyselost, ovocnost |
| Shrnutí: | o něco lepší než 23 ale celkově z této trojice je 18 nejlepší |
| Barva: | 0 |
| Alkohol: | 53 % |