Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz

Ardmore 12 yo 2011 WM

josé, 06. 02. 2025 16:53 (78053)

(příloha v offline verzi nedostupná) 

Info:italský bottler Wilson & Morgan Barrel Selection, 2011-2023. refill oloroso + 24 měsíců 1st fill oloroso finish, sud č.1061, 636 lahví, W&M521
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Body:4+
Aroma:papír, sherry ovocnost. výrazně hlína, lišejník a trouchnivé dřevo vyloženě odpuzuje.<br/> po rozdýchání už dobré. karamel, vanilka, nahnilé ovoce, ale pro ten šok, víc bodů nemůžu (b.0+/3)
Chuť:dřevo, opálené, sladší oloroso ovoce (jablka, hrozinky), dubové koření, hřebíček. přichází kouř a kovovost. hezky pitelná, maličko éterická. (b.2+/4)
Dozvuk:lehce kouřový, opálený, větrový a kořenitý. sherry, rybízová marmeláda, meruňky. suché dřevo, lívance, lehce sladký a vegetativní. (b.1+/2)
Shrnutí:48%? prvotní vůně byla znechucující. pak exbourbon+sherry? lehčí neislay kouřovka? (b.0/1)
Alkohol:48 %


Zpět na fórum | Zpět na obsah | WhiskyOnline.cz