Žiži, 24. 11. 2012 19:28 (8774)
| Destilace: | 1985 |
| Stáčeno: | 1997 |
| Aroma: | spousta ovocných tónů (zralé a sušené ovoce), trocha koření (pepř, hřebíček + další koření), karamel po naředění |
| Chuť: | ovoce a koření (opět pepř, hřebíček + další koření), koření je víc znát než ve vůni, trocha dubu, suchá, karamel v pozadí (výraznější po naředění), mírně sametová po naředění |
| Dozvuk: | středně dlouhý, trocha ovoce a karamelu, koření, dub, suchý |
| Shrnutí: | ovoce a koření, kombinace která tu funguje velice dobře, přidáním 2-4 kapek vody do cca 20 ml se více projeví karamel a koření, v chuti je whisky trochu sametová |
| Barva: | +1 |
| Alkohol: | 43 % |