Radek, 25. 12. 2012 15:23 (9029)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Lehká nakyslost (napadá mě kvalitní vinný ocet) a krásně čistý horský vzduch. |
| Chuť: | Hořký grep s trochou sladkého nektaru.... že je ze stáje Glenmorangie na ní je poznat, ta fundamentální hořkost tam prostě zase je (pro mě bohužel nepominutelné mínus), |
| Dozvuk: | Vlastně příjemně sladkej. |
| Shrnutí: | U Glenmorangie jsem stále ještě neobjevil tu hranici od níž pro mě začíná bejt zajímavá, ale vím že ta hranice je. Tahle se k ní dost blíží. |
| Alkohol: | 43 % |