Žiži, 17. 03. 2013 21:46 (9754)
| Aroma: | slad, sladká vanilka, nezralé ovoce |
| Chuť: | slad, vanilka, trávové tóny, nezralé ovoce, moučná, spíše suchá, po naředění sladká |
| Dozvuk: | spíše dlouhý, slad, vanilka, trávové tóny, nezralé ovoce, po naředění sladká |
| Shrnutí: | celkem slušná whisky na svůj věk, snese poměrně velké naředění, po naředění je sladší a uhlazenější, při větším naředění se objeví dřevité tóny |
| Barva: | -2 |
| Alkohol: | 57,3 % |