Radek, 28. 03. 2013 19:49 (9862)
| Velikost: | vzorek |
| Naslepo: | ne |
| Aroma: | Lehká nakyslost, není to přímo citrón, spíš pomelo. |
| Chuť: | Velmi jemná, možná až naprosto usedlá whisky.... chuťově to jde do grepu, taková ta nakyslá nahořklost. |
| Dozvuk: | Hořký. |
| Shrnutí: | Vůně zajímavá, chuťově mě to vzhledem k té hořkosti až tolik nebere.... škoda! |
| Alkohol: | 43 % |