značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» whisky » evropa » další státy 

  tisk textu

MILLSTONE

Nizozemsko

text zatím není k dispozici...

na začátek stránky

Charakteristiky

Petr KomáreK (whiskyonline.cz):

Millstone Special#16 Double Sherry Oloroso & PX 2010/2019 Dutch Single Malt 46%Millstone Special#16 Double Sherry Oloroso & PX 2010/2019 Dutch Single Malt 46%:
Poznámky z ochutnávky vzorku při online ochutnávce v roce 2021:
V aroma rozinky, rozinky v čokoládě, sladkost té čokolády, kandované ovoce, hutné a mohutné aroma, čokoláda s rozinkama a kousky ovoce, v pozadí tabákový list. Aroma se stále příjemně vyvíjí. V chuti dává, co ukázala v aroma. Sladká čokoláda s rozinkama a kousky ovoce, hutná, silná, velmi dobře se rozvýjející. Velmi příjemné pití, krásně mlsací, užívající. Tekutá čokoláda s rozinkama a kousky ovoce. (25.3.2021)
Millstone Special#16 Double Sherry Oloroso & PX 2010/2019 Dutch Single Malt 46%V aroma úchvatné rozinky v čokoládě. Hutné a mohutné aroma, jen si kousnout. Kandované ovoce a v pozadí tabákový list. Čokoláda s kousky ovoce a rozinkami. Aroma každou chvíli zvýrazňuje jinou svoji přednost. Úplně se předvádí, dělá takový striptýz - tu ukáže něco, po chvíli zase něco jiného a na všem můžete oči, teda nos nechat. Chuť za vůní nezaostává. Čokoláda s kousky ovoce a rozinkama, hutná, silná, krásně se přikusuje, krásně se rozvýjí. Takhle whisky se nepije, ta se mlsá a užívá. Tekutá čokoláda s kousky ovoce, rozinkami a alkoholem.

Tahle ženská je nebezpečná. Postupně ukazuje svoje přednosti, předvádí se, láká vás a ví, že vás dostane. Moc dobře ví, co má a že si to může dovolit. A nezůstane jen u převádění. Dovolí vám její tělo okusit a tím vás zcela dostane. Dobrovolně jí podlehnete. Když odejde, tak po ní zůstane krásná vzpomínka. To bylo něco. (11.7.2021)

v knize Svět whisky hodnotí:

Millstone 5letá Single Malt 40%Millstone 5letá Single Malt 40%:
Delikátní ovocná a medová vůně s nádechem kokosu se kombimuje s tóny vanilky a dřeva. Bohatou medově sladkou chuť s delikátními kořeněnými tóny uzavírá dlouhé vanilkové a dubové dokončení.

Recenze na whisky.nethar.cz:

Millstone 5 yo 100 Rye 2010

Millstone 8 yo French oak

Millstone 12 yo Sherry cask

Millstone Peated

Millstone 2010 Special 16

.

Webové stránky palírny:

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 11.07.2021