značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» informace » články 

  tisk textu

Články o whisky

Původně byly texty součástí ochutnávek, ale začaly být moc dlouhé. Navíc jsou spíše tématické a tak články dostaly svojí kategorii i s výhledem na plánované další články, které už by nebylo kam logicky zařadit. Až přibude další text, tak je zařadím do vlastní části menu a na této stránce bude jejich seznam a popis.

Living/Solera/Infinity Bottle

Na Netharově fóru jsem narazil na téma - Living/Solera/Infinity Bottle aneb Jak si vyrobit vlastní "nekonečnou" láhev. Hned jsem si pomyslel, to je ale blbina. A protože na blbiny jsem chytlavej a když se k tomu ještě přidá osobní rozměr, tak začalo být jasné, že do toho jdu taky.

Living/Solera/Infinity Bottle

nekonečný Česko-Slovenský týden: 7.2018 (-11.2019)

Původně týdenní postupná ochutnávka 16 českých a slovenských whisky (a jedné skotské), kam stále doplňuji nové a nové ochutnané whisky.

nekonečný Česko-Slovenský týden

Whisky na dovolené

Když jedete na dovolenou do jiné země, tak si tam užíváte místní přírodu, památky, pláže a tak dále. Někdy okusíte místní jídlo. A protože se věnuji whisky, tak mě samozřejmě napadá myšlenka ochutnat místní whisky.

Whisky na dovolené

česká whisky

V roce 2019 přibyly do rodiny české whisky další značky a jsme v "očekávání" další s předběžným termínem v roce 2020. To už stojí za shrnutí doby minulé a přehled toho aktuálního.

česká whisky

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 26.11.2019