značky
ochutnávky
aktuality

skotská whisky, irská whiskey, americký bourbon      jednosladová, obilná, míchaná i žitná whisky

» whisky » asie » další státy 

  tisk textu

M & H (MILK & HONEY)

Izrael

text zatím není k dispozici...

.

Webové stránky palírny:

na začátek stránky

Charakteristiky

Petr KomáreK (whiskyonline.cz):

M & H (Milk & Honey) Elements Single Malt Whisky Red Wine Cask 46%M & H (Milk & Honey) Elements Single Malt Whisky Red Wine Cask 46%:
Poznámky z ochutnávky vzorku při online ochutnávce v roce 2021:
V aroma se červené víno nezapře, je hodně aromatická, červené víno, sladká vůně vlhkého lehce nahnilého dřeva. Celkově příjemná, zajímavá a silně aromatická. V chuti zajímavá, trochu nezvyklé kombinace, ale zajímavě se v puse vyvíjejí. Lehká a dobře pitelná, ovšem hůře popisovatelná. Víno, vanilka, čokoláda, pak se začne více prosazovat dřevo, které se zvýrazní v dokončení. Celkově zajímavá, výrazná a dobře pitelná whisky. (25.3.2021)
M & H (Milk & Honey) Elements Single Malt Whisky Red Wine Cask 46%Příjemná vůně vlhkého, už měkkého, dřeva nasáklého červeným vínem, hodně aromatická, sladká. Musí se k ní čuchat opatrně, nezahltí alkoholem, ale tou výraznou aromatičností. Příjemná, po chvíli se mi tam ještě přidávají oříšková čokoláda. V chuti mi nejprve přišlo víno, pak se ukazuje trocha vanilky, čokolády a po chvíli i výrazné dřevo, až trochu do hořkosti. Víno se v ní táhne od začátku až do konce. Pro mne trochu nezvyklá kombinace, je dobře pitelná, zajímavá, ale abych šel shánět láhev, to zase ne. (11.7.2021)
M & H (Milk & Honey) Single Malt Classic Whisky 46%M & H (Milk & Honey) Single Malt Classic Whisky 46%
Poznámky z ochutnávky vzorku při online ochutnávce v roce 2022:
V aroma dřevitý med, zprvu výraznější aroma, ale po chvíli zjemní, zvýrazní se med, květinovost a stále medově nasládlé dřevo. V chuti med, znatelná mladost, květinovost, opět se přihlásí o svoje slovo trochu dřeva. A trocha mýdla? Připadá mi tam trochu umělé mýdlovitosti mladého destilátu. Do dokončení přejde s lehkou kořenitostí zakončenou čokoládou. Jako základní 3letá asi dobrá, ale ničím moc nezaujala. (30.3.2022)

Recenze na whisky.nethar.cz:

M&H Classic

M&H Elements Sherry Cask

M&H Elements Red Wine Cask

M&H Elements Peated

M&H 2018 SC Benelux

M&H The Whisky Show London 2019

M&H Apex 2017 Rum Cask

M&H Apex 2018 Dead Sea

M&H Apex 2018 Ex-Alba

M&H Apex 2018 Pomegranate

M&H Apex 2019 Tequila Cask

M&H Apex Black 2019 Peated Sherry

na začátek stránky

text: petr komárek | web: fafík | datum poslední úpravy textu: 08.01.2023